SPARTANS

SPARTANS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-09 22:42:23

Slepy 666

mieszczanin

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 21
Punktów :   

Aegirsson

Witam
Doszły mnie słuchy o jakichś walkach między naszymi sojuszami w Waszych okolicach...
Może byśmy na jakiś czas odłożyli broń, bo jakiekolwiek straty na tym etapie gry nie byłyby pożądane

Zauważmy jakie straty w ludziach ponieśli .uj od nas i strauss85 u Was.

Jeśli dostanę gwaranta, że Wasi zaniechają dalszych ataków, to i ja naszych powstrzymam.

Więc jak będzie?
-----------------------------------------------------------------------------

Tak więc chyba jak na razie trzeba będzie sie powstrzymać od ataków.

Jakby co chodzi tu o sojusz, bądź pakt o nieagresji z sojuszem HEIMAT 2 ...

Offline

 

#2 2008-03-09 22:54:41

Robinhos01

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 38
Punktów :   

Re: Aegirsson

no to jest dziwna wiadomość bo jak ja pisałem do nich to mi nie odpisali tylko mi grozili, a .uj atakował specjalnie wszystkich członków naszego sojuszu bo myślał ze cwaniak bo ma wojsko. Moja propozycja jest następująca, oni wywołali wojne, .uj pierwszy atakował wszystkich dlatego powinnismy dac spokój .uj jesli pokryje chociaz czesc strat w naszym sojuszu bo sporo graczy u nas ucierpiało i straciło wojsko a my nie mozemy miec pewnosci ze jesli mu damy spokój to on nie odbuduje wojska i nie bedzie sie mscił za nasz atak.

Offline

 

#3 2008-03-09 23:06:36

Slepy 666

mieszczanin

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Aegirsson

Próbuję z nimi podpisać NAPa, jeżeli się uda, to mamy spokój, a jeżeli się nie uda.... no cóż...
Jest również możliwość, że podpiszą NAPa, lecz spokoju dalej nie będzie... wtedy można działać politycznie i/lub militarnie...
Czekam na odpowiedź od nich.... zobaczymy co powiedzą.
Ja również uważam, że jak na razie lepiej nie wszczynać żadnych wojen, bo to tylko spowolni rozwój naszego sojuszu.

NAPa później zawsze będzie można zerwać w razie czego



NAPa nie będzie... tak więc już sprawa zakończona...

Ostatnio edytowany przez Slepy 666 (2008-03-10 18:39:59)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arenas.pun.pl www.serwery-jailbreak.pun.pl www.fragordie.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.leicester.pun.pl